Co z weselami w 2020? Czekamy na konkrety!

Przez Aleksandra Kwiecień

Temat jest niesamowicie istotny zarówno dla par młodych, które planują wesele jak również całej branży ślubnej. Właściwie temat wesel do pewnego czasu nie istniał. Od początku wybuchu epidemii jestem nieprzerwalnie w kontakcie z przerażonymi i zestresowanymi parami młodymi, które tak długo planowały swój wymarzony dzień. Teraz sytuacja losowa sprawiła, że część z par została zmuszona była do przełożenia wesela, część do odwołania a pozostałe pary wytrwale czekają. Czekają na rozwój wydarzeń. Czekają na decyzje rządu. Czekają karmieni co rusz sprzecznymi informacjami pojawiającymi się w mediach. A w mediach o ślubach i weselach ostatnio zawrzało. Nie ma dnia, w którym nie byłyby serwowane kolejne branżowe newsy. Niestety w dalszym ciągu brakuje konkretów. Niejednokrotnie insynuowano, że decyzję poznamy do końca mijającego tygodnia-nie poznaliśmy. Kolejny termin na który wszyscy z mocno zaciśniętymi kciukami czekamy to wystąpienie premiera o odmrożeniu czwartego etapu gospodarki. Wszyscy głęboko wierzymy, że pojawi się decyzja w sprawie organizacji wesel. Wszyscy liczymy również na to, że owa decyzja będzie przemyślana i zgodna z ustaleniami jakie wypracowały Przedstawiciele grupy na FB CO Z WESELAMI 2020? Prosimy O KONKRETY i rzetelne informację  oraz Polskiego Stowarzyszenia Branży Ślubnej z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju. 

Ogromne wyrazy uznania należą się tym grupom! To dzięki ich działaniom temat wesel został zauważony. To dzięki ich pismom, wywiadom, wideokonferencją z przedstawicielami rządu i przede wszystkim aktywnemu działaniu, poruszaniu tematu wesel na wszystkich możliwych forach, w komentarzach pod postami ministrów, w komentarzach pod wydarzeniami-temat wesel stał się kluczowy w kolejnych etapach odmrażania. 

Z olbrzymią nadzieją czekamy na najbliższe wystąpienie Premiera i decyzję od odmrożeniu wesel, jednak nie na 50 osób- to niestety dla wielu z par jest za mało. 

Poniżej ustosunkowanie się wyżej wymienionych grup do szalonej liczby 50.

P.S. Skąd się wzięła w ogóle liczba 50 dlaczego nie 70 albo 45??? 

You may also like