Alkohol dla podwykonawców?

Przez Aleksandra Kwiecień

Jakiś czas temu przeglądając różne portale natknęłam się na artykuł dotyczący wesela, które zostało „zepsute” przez orkiestrę, która upiła się podczas przyjęcia weselnego…

Nie pamiętam czy z treści owego artykułu wynikało skąd oprawa muzyczna miała alkohol, ale właściwie nie jest to dla mnie istotne. Picie alkoholu w pracy jest absolutnie niedopuszczalne. Bez względu na rodzaj pracy, czy jest to praca ekspedientki czy DJa weselnego.

Temat powrócił dziś do mnie, gdyż jedna z par, z którą dziś miałam przyjemność się spotkać, zapytała czy na stole podwykonawców powinien znaleźć się alkohol? Moja reakcja chyba pozbawiła wszelkich wątpliwości przyszłych nowożeńców. Aby wszyscy mieli pewność: ABSOLUTNIE! ALKOHOL NIE POWINIEN ZNALEŹĆ SIĘ NA STOLE WESELNYCH PODWYKONAWCÓW. Bez względu na stopień zażyłości z tymi firmami.

Niestety sama byłam świadkiem sytuacji, w której DJ „popijał” sobie drinki jeszcze w momencie rozkładania sprzętu. Po kilku godzinach prowadzenia wesela, owy DJ nie był w stanie wypowiedzieć zdania. Innym razem fotograf właściwie został wyniesiony z przyjęcia. Dla mnie są to totalnie nieprofesjonalne firmy, z którymi nigdy nie chciałabym współpracować.

Wesele to jeden z najważniejszych lub najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Z reguły organizacja wesela to spory wydatek, chcąc mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, należy współpracować TYLKO ze sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami. To od nich w dużej mierze zależy powodzenie przyjęcia.

Często młodzi nie mają doświadczenia w organizacji przyjęć, wesel, dlatego nieoceniona w tym wypadku jest pomoc konsultanta, który doskonale zna rynek ślubny i firmy, które na tym rynku pracują.

alkohol-na-weselu

You may also like