Jedyna taka książka na rynku!

Przez Aleksandra Kwiecień

W końcu w moje ręce trafiła moja książka 🙂 Kiedy ją pisałam, nie potrafiłam wyobrazić sobie, że za jakieś pół roku będzie ona w sprzedaży. Dziś już jest! Każdy może ją nabyć, przeczytać, kupić w prezencie. Niesamowite uczucie. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że możecie korzystać z mojej pracy i doświadczenia.

Terminarz Panny Młodej to obowiązkowa pozycja, dla wszystkich, którzy planują ten wielki dzień. W książce poruszyłam wszelkie kwestie związane z organizacją wesela. Jest to prawdziwy terminarz, w którym możecie zapisywać swoje myśli i pomysły. W sposób prosty i przejrzysty pokazałam od czego zacząć ślubne przygotowania i jak krok po kroku przygotować się do tego najważniejszego w życiu dnia. W poradniku znajdziecie tematy związane z planowaniem wesela, z planowaniem budżetu. Nie zabrakło informacji związanych z doborem podwykonawców. Dzięki tej pozycji przygotujecie się do spotkania zarówno z menadżerem obiektu weselnego, DJem, fotografem, florystyką, firmą transportową. Bez problemu skomponujecie menu weselne, będziecie wiedzieli na co zwracać uwagę przy wyborze Sali weselnej, jak usadzić gości. Dzięki tej pozycji dowiecie się jak dobrać suknię do Waszej figury, w jakim stroju powinien wystąpić pan młody, aby pasował do Waszej kreacji. Jak zaplanować dzień ślubu i jakie formalności czekają na Was do załatwienia po zawarciu związku małżeńskiego.

Wiele o tych tematach pisałam na blogu, wiele w artykułach do magazynów. Jednak ta książka jest naprawdę wyjątkowa. Wszystkie informacje w jednym miejscu. Jest to swoiste kompendium wiedzy o tym jak zorganizować wymarzony ślub i wesele.

Napisanie książki było moim ogromnym marzeniem, dlatego niezmiernie cieszę się, że się ziściło.

Z czystym sumieniem polecam Terminarz Panny Młodej. Jest to jedyna taka książka na polskim rynku! <3terminarz-panny-mlodej

You may also like