Podsumowanie lutego

Przez Aleksandra Kwiecień

Dziś postanowiłam zrobić krótkie podsumowanie LUTEGO i mimo, iż w lutym trochę zwolniłam,  sporo się przez ten czas wydarzyło. Zaczynając od kwestii związanych z blogiem, tylko w tym miesiącu opublikowałam 8 artykułów. Poza tekstami dotyczącymi stricte organizacji wesela czyli:

  1. Jak zorganizować poprawiny?
  2. Jak skomponować menu weselne?
  3. Jak znaleźć fotografa i jakie pytania mu zadać?
  4. Dzieci na weselu

Znalazły się też inspiracje:

  1. Weselny manicure
  2. Inspiracje dla druhen
  3. Darmowe dekoracje, które ożywią wesele 
  4. Luźny tekst o walentynkach. 

Właśnie przygotowuję plan publikacji na marzec. Również będą się przeplatać tematy związane z organizacją wesela, kwestiami formalnymi jak i inspiracjami. 

Poza blogiem staram się równolegle prowadzić profil na Instagramie i tam mam z Wami największy kontakt, dlatego jeżeli macie do mnie jakieś pytania najlepiej kontaktować się przez IG lub maila. 

Kolejna kwestia to drukowany organizer ślubny, który w dalszym ciągu tworzę. Zależy mi, żeby organizer był po pierwsze funkcjonalny a po drugie ładny, żeby sprawiało Wam przyjemność korzystanie z niego. Jestem w połowie i mam nadzieję, że w tym miesiącu będę mogła pochwalić się jego skończeniem 🙂 Tymczasem polecam Wam serdecznie jedyny Interaktywny Organizer Ślubny dostępny na rynku, z którego możecie korzystać w dowolnym momencie zapisując go np. Na telefonie. Ten Interaktywny Organizer Ślubny to moje dzieło, nad którym pracowałam miniony rok i jestem z niego strasznie dumna 🙂

You may also like