Zachwycająca Bridelle Style już w sprzedaży

Przez Aleksandra Kwiecień
Blog ślubne perfect wedding promocja książki

Blog ślubne perfect wedding promocja książkiMam przed sobą przepięknie wydaną, niezwykłą książkę, która może być inspiracją dla każdego, kto planuje ślub, kto funkcjonuje w branży ślubnej. Dla przyszłych par młodych, dla konsultantów ślubnych, dla organizatorów wesel, dla menadżerów sal weselnych, dla fotografów, florystek, stylistek.

 

Książka „Bridelle Style” Karoliny Waltz przy współpracy z Magdaleną Piechotą i Anną Matuszewską, to pierwsza polska ślubna książka, która naprawdę robi ogromne wrażenie. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Śmiem stwierdzić, a jestem w posiadaniu blisko trzydziestu książek o tematyce ślubnej , że jest to najpiękniej przygotowana książka ślubna jaką widziałam. Jestem dumna, że Perfect Wedding by Aleksandra Kwiecień objął patronat medialny nad jej promocją.

 

Cudowna gruba okładka, ponad 300 stron pomysłów i wskazówek o tym jak zrealizować ślub marzeń a to wszystko w formie wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęć, które, nie boję użyć się tego słowa zachwycają.

 

Niestandardowe pomysły, czasem ekstrawaganckie rozwiązania, które w każdej wersji są eleganckie i stylowe.

 

Myślę, że każda Panna Młoda znajdzie tu coś dla siebie. Bez względu na to czy planuje mały, skromny obiad weselny czy duże przyjęcie na kilkaset osób. Czy interesuje ją ślub w stylistyce vintage czy glamour. Książka to również niesamowita propozycja dla par, które jeszcze nie mają określonego stylu przyjęcia i są na całkowitym początku ślubnych przygotowań. Dla mnie „Bridelle Style” to totalnie ponadczasowa księga ślubnego stylu. To doskonały prezent dla wszystkich przyszłych par młodych!

 

Z pełnym przekonaniem o niezwykłości książki namawiam Was do jej zakupu, dla siebie, dla przyjaciółki, jako prezent pod choinkę J

 

Gdzie można ją nabyć?

 

W sklepie internetowym: www.shop.bridellestyle.pl

 

Mam dla Was jeden egzemplarz książki do wygrania w konkursie J a konkurs jest prosty, napisz dlaczego to właśnie Tobie mam podarować tę cudowną biblię ślubną? Odpowiedzi wyślijcie na adres kontakt@perfect-wedding.pl

 

 

Bridelle Style 1

Bridelle Style 2

You may also like