Trampki na weselu

Przez Aleksandra Kwiecień

Trampki na weselu? Dlaczego nie? 😉 Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu moja teściowa zareagowała jak zobaczyła na weselu jednego z gości weselnych w trampkach 😀 dziś taki widok nie budzi kontrowersji. Trampki stały się dość powszechne a mi w dalszym ciągu bardzo podobają się sesje młodych w trampkach 😉 

Swoją drogą, w tym roku minie 10 lat jak zajmuję się organizacją wesel. Muszę przyznać, że wiele się przez ten czas zmieniło, jeżeli chodzi o organizację wesel  a przede wszystkim o podejście do różnych tematów. Poza jednym. Ciekawa jestem czy wicie o co mi chodzi? 🙂 Odpowiedź znajdziecie na końcu artykułu. 

Źródło zdjęć: Pinterest, zdjęcie wyróżnione @chardphoto

P.S. Gdy poszukiwałam inspiracji zdjęć do tego tematu, w wyszukiwarce pojawił się mój artykuł sprzed ponad 5 lat 😉 Jak macie ochotę się z nim zapoznać jest dostępny TUTAJ.

A kontynuując niedokończoną myśl miałam na myśli dzieci, a właściwie ich brak na weselu. To temat, który w dalszym ciągu jest nie do zaakceptowania przez wielu z nas. Temat dzieci na weselu został częściowo poruszony TUTAJ.

You may also like