TEMAT TYGODNIA: JESIENNE INSPIRACJE

Przez Aleksandra Kwiecień

Do przygotowania jesiennych inspiracji zmotywowałyście mnie Wy, za co jestem Wam ogromnie wdzięczna. Rozkochałam się w jesiennych klimatach, dlatego zasypię Was dziś toną zdjęć. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to, co dla Was wyselekcjonowałam. Jednak zanim dojdziemy do zdjęć jesiennych, weselnych inspiracji, chciałabym zwrócić Wam uwagę na kilka, z mojego punktu widzenia, istotnych rzeczy. 

Ślub i wesele jesienią to cudowny pomysł, zwłaszcza, że ostatnio nasza jesień jest naprawdę piękna, złota i słoneczna, czyli dokładnie taka o jakiej marzymy planując wesele w tym okresie. Śmiem nawet stwierdzić, że ostatnio jesień jest bezpieczniejszą porą roku niż wiosna (zastrzegam, że to tylko moje subiektywne spostrzeżenie). 

Na co warto zwrócić uwagę planując wesele jesienią? 

POGODA

Trzymam kciuki, żeby pogoda Wam dopisała, ale należy przewidzieć różne scenariusze (to właściwie dotyczy każdej pory roku). Przygotujcie więc sobie taki strój, żeby w razie niesprzyjającej aury być zabezpieczonym. Mam na myśli buty, okrycie wierzchnie. Pamiętajcie, że nie ma złej pogody są tylko źle dobrane ubrania 🙂

PARASOL

Zaopatrzcie się w pasujący do stylizacji parasol, ewentualnie przezroczysty lub biały, który pasuje do większości weselnych stylizacji. Miło będzie jak pomyślicie o kilku zapasowych parasolach dla weselnych gości. Wyobrażacie sobie jakie piękne zdjęcia można zrobić z takimi parasolami? 

KOCYKI/PODGRZEWACZE

Jeżeli Wasza sala dysponuje tarasem lub ogrodem,  z którego również chcielibyście skorzystać pamiętajcie o podgrzewaczach i kocykach dla gości. Takie kocyki, poza elementem praktycznym, będą tworzyć piękną, otulającą atmosferę. 

KLIMAT

Jesień jak każda pora roku ma swój wyjątkowy klimat. Wykorzystajcie jej barwy, kwiaty, owoce, zapachy, aurę, romantyzm do stworzenia niepowtarzalnego przyjęcia weselnego.

Poniżej obiecane na początku inspiracje z Pinteresta. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś, co Was zachwyci. Mnie zachwyca prawie wszystko 🙂

You may also like