Kus na Konsultanta Ślubnego- podsumowanie

Przez Aleksandra Kwiecień

Szkolenie w Katowicach dobiegło końca J Spotykałam się z dziewczynami od poniedziałku do czwartku i omawiałyśmy zagadnienia związane z pracą Konsultanta Ślubnego. Było troszkę teorii i dużo praktyki.

Spotkania tego typu powinny inspirować , popychać do działania, motywować i przede wszystkim szkolić. Zdobywanie wiedzy jest niezwykle ważną czynnością w każdym zawodzie- bo czy w pracy może być coś gorszego niż rutyna? Skąd więc czerpać wiedzę?

Zewsząd J Literatura, internet, prasa, telewizja, targi, fora, wesela znajomych, bankiety, gale w których mamy przyjemność uczestniczyć oraz takie, które mamy przyjemność obserwować. Dla mnie, co niejednokrotnie podkreślam, zawsze inspiracje stanowi para.

W jaki sposób mogę podsumować nasze warsztaty? Przede wszystkim niezwykle cieszę, że mogłam je prowadzić, ponadto uważam, że warto promować zawód Konsultanta Ślubnego, gdyż organizacja wesela to wbrew pozorom nie jest prosta sprawa. Dodatkowo, jeżeli można ułatwiać sobie życie, to dlaczego tego nie robić? J a dziewczynom życzę powodzenia i dużo wytrwałości na początku! J

You may also like