Airport Open Bridal Day- relacja z Warszawy

Przez Aleksandra Kwiecień
Open Bridal Day . Perfect Wedding by Aleksandra Kwiecień

Open Bridal Day . Perfect Wedding by Aleksandra Kwiecień11 stycznia, w niedzielę, w Airport Hotel Okęcie odbyła się pierwsza edycja imprezy Airport Open Bridal Day – wyjątkowego wydarzenia poświęconego przygotowaniom do ślubu i wesela.
W przestronnych wnętrzach hotelu ponad 300 Par Młodych miało możliwość zapoznać się z ofertą wybranych firm z branży ślubnej i porozmawiać z ich przedstawicielami w kameralnej atmosferze. Największą niedzielną atrakcją były jednak pokazy sukien ślubnych znanych na całym świecie marek. Kreacje z kolekcji Demetrios Platinium goście AOBD zobaczyli jako pierwsi w Europie.

Głównym organizatorem imprezy był Airport Hotel Okęcie. W przygotowaniach do imprezy ekipę hotelu wspierała firma Artcom, która zadbała nie tylko o scenę, wybieg i dekoracje sali, w której odbywał się pokaz, ale również zaprezentowała efektowne możliwości aranżacji stołów weselnych. Suknie ślubne marek Demetrios, Cosmabella i OreaSposa, dostępne w sieci salonów Lisa Ferrera, można było nie tylko obejrzeć na wybiegu, ale również zaraz po pokazach przymierzyć i kupić z dużym rabatem J

Pary Młode przybyłe na AOBD miały możliwość wysłuchania dyskusji z wedding plannerkami, coachami ślubnymi, obejrzenia muzycznego show w wykonaniu skrzypaczki Agnieszki Flis, wysłuchania porad dotyczących pielęgnacji urody przedstawicielki marki Mary Kay oraz prezentacji dotyczącej makijażu ślubnego. W trakcie imprezy weselne menu serwował Charles’a Daigneault’a, finalisty programu „MasterChef Polska”, można było także spróbować znakomitych słodkości z Czekolada Cafe. Na koniec dyplomowana instruktorka Joanna Serafin poprowadziła dla Par Młodych warsztaty nauki pierwszego tańca.

Organizatorzy pierwszej edycji AOBD zapowiedzieli, że impreza ma się odbywać cyklicznie. Tymczasem już w najbliższą niedzielę, w Best Western Plus Q Hotel, odbędzie się wrocławska edycja Open Bridal Day. Serdecznie zapraszam w godzinach 11-16.

Blog ślubny. Open Bridal Day1

Konsultant ślubny Wrocław. Open Bridal Day

Open Bridal Day. Blog ślubny

Open Bridal Day relacja z Warszawy

Organizacja wesel Aleksandra Kwiecień

Zdjęcia: Przemysław Blechman dla Artcom.

You may also like