• Październik dla mnie zaczął się fantastycznie i mam nadzieję, że nadal taki będzie :) Pisałam już kilkukrotnie, że od pewnego czasu pracuję nad bardzo ważnym dla mnie projektem i już w tym miesiącu projekt ten ujrzy światło dzienne :)

  Już wiosną otrzymałam propozycję napisania poradnika dla przyszłych nowożeńców i absolutnie  nie ukrywam, że ta propozycja to spełnienie moich marzeń. Książka stała się dla mnie prawdziwym priorytetem i wyzwaniem. Prace nad nią trwały kilka miesięcy i już na dniach będzie dostępna w sprzedaży!!! :)

  Terminarz Panny Młodej to w mojej ocenie cudowny prezent dla wszystkich planujących ślub i wesele. Jest to kompendium wiedzy na temat organizacji tego najważniejszego w życiu dnia. Dzięki Terminarzowi Panny Młodej dowiecie się od czego zacząć przygotowania do ślubu i wesela, jak zaplanować weselny budżet, jak wybać miejsce uroczystości i menu. Nie zabrakło w nim również tematów związanych z doborem wszelkich podwykonawców, strojów ślubnych i inspiracji.

  Z Terminarzem Panny Młodej zaplanujecie swój ślub miesiąc po miesiącu, dzień po dniu a wszelkie pomysły, ustalenia czy wątpliwości będziecie mogli za
  pisać w specjalnie wyznaczonych miejscach oraz tabelach.

  Z pewnością będę Was informować o szczegółach. Tymczasem nie mogę doczekać się pierwszego egzemplarza :) <3

   

  terminarz-panny-mlodej

 • 2 comments

  Witam. Gdzie i kiedy mozna zakupić poradnik?

  Reply

  Witam serdecznie, Książka będzie dostępna w drugiej połowie października, w większości księgarni w tym między innymi w Empiku. Będę na blogu i na FB informować :) Pozdrawiam, Ola Kwiecień

  Reply