• Kochani, jest mi niezwykle miło objąć patronat nad drugą książką Bridelle „Wasz Piękny Ślub”

  Już teraz możecie zakupić książkę w przedsprzedaży, w promocyjnej cenie!

  Aby tego dokonać zapraszam na stronę:

  http://www.empik.com/wasz-piekny-slub-waltz-karolina-piechota-magdalena,p1127949173,ksiazka-p

  O KSIĄŻCE

  „Wasz Piękny Ślub” to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej Pary przygotowującej się do ślubu.

  Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od Par Młodych. Swoim doświadczeniem podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści i dekoratorzy.

  Ogromna ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek.

  Wszystkie rozdziały uzupełnione zostały sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.

   

  Gorąco polecam :)Wasz Piękny Ślub