• Wczoraj we Wrocławiu odbyły się targi ślubne, na które oczywiście chętnie się wybrałam :) Targi to zawsze świetna okazja do nawiązania współpracy z podwykonawcami oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi.

    Jakie firmy wystawiały się podczas tego wydarzenia?

    Jak co roku głównie były to sale weselne, hotele, ślubni projektanci, jubilerzy, zespoły muzyczne, DJe, kamerzyści czy cukiernie. W mojej opini w tym roku dużo było firm barmańskich i tradycyjnie już fotografów. Nowością natomiast z weselnych atrakcji były dla mnie lody tajskie :)  Próbowaliście? Jeżeli nie, polecam! Naprawdę są pyszne :) Myślę, że to idealna atrakcja na letnie wesela zwłaszcza w plenerze :)

    Dlaczego Wy przyszli nowożeńcy powinniście się na takie targi wybrać? Po pierwsze dlatego aby zapaznać się z lokalną ofertą, po drugie porozmawiać z interesującymi dla Was podwykonawcami, po trzecie targi ślubne mogą Was zainspirować, podsunąć nowe pomysły, po czwarte wystawiające się firmy często stosują specjalne targowe rabaty :)

    Mimo, iż często polskie targi pozostawiają wiele do życzenia, to jednak zawsze namawiam  młode pary do udziału w nich. Ja w każdym razie zawsze staram się tam być :)

    Processed with MOLDIV