• Mam przyjemność zrecenzować dla Was najnowszą książkę Bridelle „Wasz piękny ślub”. Po raz kolejny blog ślubny  Perfect Wedding by Aleksandra Kwiecień objął patronat medialny nad książką, z czego ogromnie się cieszę, bo ksiąka robi wrażenie!  Co można o niej powiedzieć gdy tylko bierze się ją do rąk: WOW!

  Jest naprawdę pięknie wydana. Gruba okładka, grube, lśniące strony i świetne fotografie, to coś co z pewnością świadczy o jej  wyjątkowości.  Autorki Karolina Waltz i Magdalena Piechota, podobnie jak w przypadku swojej pierwszej publikacji („Bridelle Style” link do recenzji znajdziecie TUTAJ)  zadbały o najmniejszy detal.

  Książka bogata jest w piękne zdjęcia, pomysły, które z całą pewnością zainspirują niejedną młodą parę. Autorki zaprezentowały w książce następujące tematy przewodne wesel:

  Wiejskie wesele,

  Bliżej natury,

  Wiatr we włosach,

  Cały ten róż,

  Współczesny romantyzm

  W tym szaleństwie jest metoda

  Każdy z powyższych tematów to historie czterech par a każda para to morze pomysłów. Pomysłów i porad związanych z doborem muzyki do pierwszego tańca, organizacją wesel, stylizacją młodych par, oprawą florystyczną, doborem atrakcji i wiele, wiele innych.

  W mojej opinii „Wasz piękny ślub” przyczyni się do realizacji Waszych ślubnych marzeń. Hm… A może dzięki niej takie marzenia dopiero będą się tworzyć? :)

  Reasumując, jeżeli planujecie ślub i wesela  książka ta, to z pewnością MUST HAVE każdej przyszłej młodej pary. Gorąco polecam :)

   

  PS Książkę możecie kupić w Empiku (Link TU)

   

  perfect-wedding-blog-slubny-recenzja-2 perfect-wedding-blog-slubny-recenzja3 perfect-wedding-blog-slubny-recenzja4 perfect-wedding-blog-slubny-recenzja5 perfect-wedding-recenzja-1