• Jakiś czas temu przeglądając różne portale natknęłam się na artykuł dotyczący wesela, które zostało „zepsute” przez orkiestrę, która upiła się podczas przyjęcia weselnego…

  Nie pamiętam czy z treści owego artykułu wynikało skąd oprawa muzyczna miała alkohol, ale właściwie nie jest to dla mnie istotne. Picie alkoholu w pracy jest absolutnie niedopuszczalne. Bez względu na rodzaj pracy, czy jest to praca ekspedientki czy DJa weselnego.

  Temat powrócił dziś do mnie, gdyż jedna z par, z którą dziś miałam przyjemność się spotkać, zapytała czy na stole podwykonawców powinien znaleźć się alkohol? Moja reakcja chyba pozbawiła wszelkich wątpliwości przyszłych nowożeńców. Aby wszyscy mieli pewność: ABSOLUTNIE! ALKOHOL NIE POWINIEN ZNALEŹĆ SIĘ NA STOLE WESELNYCH PODWYKONAWCÓW. Bez względu na stopień zażyłości z tymi firmami.

  Niestety sama byłam świadkiem sytuacji, w której DJ „popijał” sobie drinki jeszcze w momencie rozkładania sprzętu. Po kilku godzinach prowadzenia wesela, owy DJ nie był w stanie wypowiedzieć zdania. Innym razem fotograf właściwie został wyniesiony z przyjęcia. Dla mnie są to totalnie nieprofesjonalne firmy, z którymi nigdy nie chciałabym współpracować.

  Wesele to jeden z najważniejszych lub najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Z reguły organizacja wesela to spory wydatek, chcąc mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, należy współpracować TYLKO ze sprawdzonymi i profesjonalnymi firmami. To od nich w dużej mierze zależy powodzenie przyjęcia.

  Często młodzi nie mają doświadczenia w organizacji przyjęć, wesel, dlatego nieoceniona w tym wypadku jest pomoc konsultanta, który doskonale zna rynek ślubny i firmy, które na tym rynku pracują.

  alkohol-na-weselu